informace a objednávky: 777 800 050

Sítě proti holubům:

Pokud si přejete vytvořit objednávku, vracejte se, prosíme, na původní stránky Aleza.Cz. Urychlíte tím vyřízení objednávky.

Síťový systém ochrany proti holubům

Síťový systém je jediná 100% účinná ochrana lodžií, balkonů, teras, světlíků, výklenků, památek atd., všude tam, kde je možnost obehnat obvod prostoru pomocí samonosného lankového rámu. Výhodou tohoto způsobu uchycení je diskrétnost a téměř nepostřehnutelnost ze země. Lankový rám a ostatní kotvicí materiál jsou vyrobené z nerezové oceli nebo mají kvalitní pozinkovou úpravu, použití záleží na okolním prostředí a přání zákazníka.

Používáme pouze sítě vyrobené bezuzlovou technologií z 1,2 mm tenkého vlákna. Síťovina odolná UV záření a ostatním povětrnostním vlivům má oko 40x40 mm nebo 50x50 mm a proto nestíní chráněný prostor či plochu. Odstín sítí je vždy volen s ohledem na nenápadnost.

Používáme velké množství druhů kotvicích prvků a technologií pro téměř všechny typy podkladu.

Namontovaný síťový systém se vyznačuje nenápadností, vysokou pevností, odolností při mechanickém namáhání a povětrnostním vlivům. Ze strany Státního památkového ústavu je síťový systém plně respektován.