informace a objednávky: 777 800 050

Sítě proti holubům:

Pokud si přejete vytvořit objednávku, vracejte se, prosíme, na původní stránky Aleza.Cz. Urychlíte tím vyřízení objednávky.

Zábrany proti holubům

Naše firma provádí odbornou ochranu proti ptactvu, zejména holubům, vlaštovkám a jiřičkám. K tomu používáme pouze profesionální technologie a prostředky.

Náplní naší práce je ochrana jak větších průmyslových objektů, státních budov, pěších zón, tak i obytných domů a jednotlivých lodžií, světlíků, teras, výklenků, říms atd. To znamená všude, kde dochází k znečišťování a poškození vlivem pohybu ptactva. Je pravda, že někteří ptáci, zejména holubi, mohou přenášet i závažné choroby ohrožující zdraví lidí a domácích zvířat.

Nejsme příznivci metody holubí populaci jakkoli vyhubit, ale naší snahou je zabránit a v co nejkratším čase i úplně odnaučit ptáky vracet se na poškozovaná místa.

Veškeré úkony související s montáží a aplikací ochranných prostředků provádíme v souladu s předpisy výrobce konkrétního druhu zábran. Samozřejmostí je též estetický vzhled po instalaci a případná snadná údržba. Z tohoto důvodu většinou veškeré ochranné prostředky dodáváme i s montáží. Záruční lhůta na provedené práce i dodaný materiál je 36 měsíců. Životnost materiálu je až 15 let.

Naším cílem je spokojený zákazník a dlouholetá funkční ochrana komerčního či soukromého majetku našich zákazníků. Zárukou vaší spokojenosti je též naše velká zkušenost v oboru.